...

Odchudzanie – Zdrowa Redukcja, Poprawa Sylwetki

Oferuję indywidualnie dostosowany plan żywieniowy skoncentrowany na zdrowym odchudzaniu i poprawie sylwetki. Mój plan uwzględnia Twoje unikalne potrzeby i cele, zapewniając Ci wsparcie i wiedzę niezbędną do osiągnięcia i utrzymania zdrowej wagi. Plan żywieniowy uwzględnia Twoje możliwości, ilość czasu jaką dysponujesz jak również preferencje. Razem pracujemy nad ustaleniem zdrowych nawyków, które przyniosą Ci długotrwałe korzyści.

Indywidualny plan żywieniowy
Stała opieka dietetyka
Regularna ocena wyników
Dla Kogo Jest Ta Usługa?

Ta usługa jest specjalnie zaprojektowana, aby wspierać osoby dążące do zdrowego odchudzania i poprawy swojej sylwetki. Jest to idealne rozwiązanie dla tych, którzy pragną nie tylko skutecznie schudnąć, ale także pragną nabyć i utrwalić zdrowe nawyki żywieniowe na długie lata. Program koncentruje się na dostarczaniu spersonalizowanych planów dietetycznych, które są nie tylko zbilansowane i odżywcze, ale także dostosowane do indywidualnych potrzeb, preferencji smakowych oraz stylu życia każdego klienta. Ponadto, zapewniam wsparcie motywacyjne i edukacyjne, które pomaga w zrozumieniu kluczowych zasad zdrowego odżywiania oraz w utrzymaniu motywacji na każdym etapie procesu odchudzania. Jako doświadczony dietetyk i trener personalny, jestem zawsze gotowy dostarczać wskazówki i porady, co pozwala na osiągnięcie trwałych rezultatów i uczynienie zdrowego trybu życia naturalną częścią codzienności moich klientów.

Korzyści:

Jak zacząć?

Skontaktuj się ze mną. Ustalimy dogodny termin na wizytę stacjonarną bądź spotkanie online.

Dostaniesz ode mnie kwestionariusz żywieniowy, który należy wypełnić i przesłać do mnie do 3 dni przed planowaną wizytą.

Na wizycie w gabinecie bądź spotkaniu online ustalimy cele naszej współpracy oraz plan działania.

Pozostaje do Twojej dyspozycji mailowo. Proszę o przesyłanie raportów co tydzień, żeby na bieżąco monitorować postępy.

W przypadku wyboru współpracy dłuższej niż miesiąc po 4 tygodniach widzimy się na wizycie kontrolnej i omawiamy postępy.

O Moich usługach

Pozostałe usługi

Zaburzenia hormonalne

PCOS
Endometrioza Choroba Hashiomoto

Problemy
jelitowe

IBS
Zaparcia
Refluks

Choroby
metaboliczne

Insulinooporność Nadciśnienie Hipercholesterolemia

Kształtowanie sylwetki

Proin tempus urna vel congue elementum vestibulum.

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.